Dustin Hoffman wystąpi w reklamach telewizyjnych Audi A6

Popularny amerykański aktor Dustin Hoffman wziął udział w najnowszych spotach reklamowych samochodu Audi A6. Powraca w nich do roli Benjamina,...

Popularny amerykański aktor Dustin Hoffman wziął udział w najnowszych spotach reklamowych samochodu Audi A6. Powraca w nich do roli Benjamina, którą grał w słynnym filmie "Absolwent" (nakręconym w 1967 r.). Jest to dopiero drugi film reklamowy w ciągu całej kariery aktorskiej, w którym wykorzystano wizerunek Hoffmana. Film pt. "Just like your mother" przygotowała agencja reklamowa Saatchi & Saatchi z Frankfurtu. Jego reżyserem jest Michael Bay, który nakręcił m.in. takie filmy jak "Armageddon", "The Rock" czy "Pearl Harbor". Spot powstał na planie, gdzie powstawał "Absolwent", w Santa Barbara i Los Angeles. W reklamie wykorzystano piosenkę "Mrs Robinson" w wykonaniu zespołu The Lemonheads. Utwór w wersji oryginalnej napisał duet Simon & Garfunkel specjalnie do filmu. Reklamy Audi A6 będą pokazywane jedynie w Europie Zachodniej (spot nie będzie dostępny w internecie). ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.