Przemysław Berg, były naczelny "Playboya", prowadzi "Modę na Zdrowie"

Przemysław Berg został zastępcą redaktora naczelnego i redaktorem prowadzącym miesięcznika bezpłatnego "Moda na Zdrowie". Redaktorem naczelnym tego tytułu jest Adam...

Przemysław Berg został zastępcą redaktora naczelnego i redaktorem prowadzącym miesięcznika bezpłatnego "Moda na Zdrowie". Redaktorem naczelnym tego tytułu jest Adam Górczyński. Przemysław Berg był przez kilka lat redaktorem naczelnym miesięcznika "Playboy", a ostatnio, do jesieni ub.r., pełnił funkcję redaktora naczelnego tytułu "Świat Seriali" (Wydawnictwo Bauer). "Modę na Zdrowie" wydaje od ub.r. wydawnictwo XXL Grupa Medialna Sp. z o.o. przy współpracy z brytyjskim wydawnictwem PAL Media Ltd. "Moda na Zdrowie" dystrybuowana jest bezpłatnie dla klientów aptek Polskiej Grupy Farmaceutycznej oraz w wersji płatnej poprzez sieć EMPiK. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.