"Style" - nowa rubryka w tygodniku "Polityka"

Tygodnik "Polityka" (Spółdzielnia Pracy "Polityka") wprowadził od tego numeru nową rubrykę - "Style". Będzie pojawiać się co dwa tygodnie, początkowo...

Tygodnik "Polityka" (Spółdzielnia Pracy "Polityka") wprowadził od tego numeru nową rubrykę - "Style". Będzie pojawiać się co dwa tygodnie, początkowo na dwóch kolumnach. Tematem pierwszego wydania "Stylów" są okulary. "Nasza nowa propozycja jest odpowiedzią na konsumpcyjną rzeczywistość. Chcemy pomagać w wyborze przedmiotów, ale poza wymiarem poradnikowym tworzymy wokół nowej rubryki klimat obyczajowy i pokazujemy w niej konkretnych bohaterów" - powiedziała Edyta Gnojewska, koordynator ds. PR w "Polityce". Tygodnik kontynuuje cykl dodatków tematycznych, które stanowią integralną część magazynu, np. w bieżącym wydaniu jest poradnik wiosenny o zdrowiu, a w kolejnym pojawią się wskazówki, jak budować dom. Poza tym formułę pisma wzbogacają dodatki z osobnym grzbietem. Do najbliższych numerów będą dołączone m.in. już tradycyjne samodzielne dodatki "Polityki", w tym ranking wyższych uczelni, ściąga dla maturzystów, ranking 500 największych polskich firm. Według ZKDP rozpowszechnianie płatne "Polityki" w listopadzie ub.r. wyniosło 185,9 tys. egzemplarzy (nakład 315,6 tys.). (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.