Zmienione logo magazynu "Fluid"

Miesięcznik "Fluid" zmienił logo od aktualnego, marcowego wydania. Jego projekt wykonał Maciej Trybek, dyrektor artystyczny magazynu. W logo wykorzystano nowy...

Miesięcznik "Fluid" zmienił logo od aktualnego, marcowego wydania. Jego projekt wykonał Maciej Trybek, dyrektor artystyczny magazynu. W logo wykorzystano nowy font. Logo umieszczane jest teraz w lewym górnym rogu okładki. "Cechą charakterystyczną nowego logotypu jest brak stałej kolorystyki, która uzależniona będzie od projektu okładki pisma" - powiedziała Urszula Obrębska, promotion & PR manager w wydawnictwie Cicha Lipa, wydawcy "Fluidu". W ubiegłym roku "Fluid" uprościł szatę graficzną. Magazyn ukazuje się od października 2000 r. Pokazuje nowe trendy i style życia, zjawiska w sztuce. Według wydawcy nakład "Fluidu" wynosi 50 tys. egzemplarzy, a jego rozpowszechnianie średnio 37 tys. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.