Anglojęzyczny tygodnik "The Warsaw Voice" podnosi jakość

("The Warsaw Voice") Anglojęzyczny tygodnik "The Warsaw Voice" wprowadza poważne zmiany wydawnicze. Przechodzi z formatu A3 do nieco poszerzonego A4....

("The Warsaw Voice") Anglojęzyczny tygodnik "The Warsaw Voice" wprowadza poważne zmiany wydawnicze. Przechodzi z formatu A3 do nieco poszerzonego A4. Wprowadza do wnętrza wydania lepsze gatunki papieru. Tygodnik będzie zszywany. Wzrośnie objętość z 28 do 40 stron. Pojawią się nowe lub zmodyfikowane sekcje redakcyjne odpowiadające potrzebom obcokrajowców mieszkających i pracujących w Polsce. Na stałe pojawi się raport. "Mamy także znacznie więcej dobrych propozycji lokalizacji kolorowej reklamy" - powiedział Juliusz Kłosowski, dyrektor wydawnictwa Warsaw Voice SA, wydawcy "The Warsaw Voice". Magazyn ukazuje się od 15 lat. Jego twórcą i redaktorem naczelnym jest Andrzej Jonas.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.