Artykuły

Radio Nowy Świat z otwartymi podcastami i spektaklem "NieDochodzenie" na 3. urodziny

Podcasty Radia Nowy Świat będą dostępne dla wszystkich słuchaczy od 8 do 10 lipca. Propozycją stacji na 3. urodziny jest też spektakl "NieDochodzenie" autorstwa Igora Brejdyganta, w reżyserii Wojciecha Malajkata.

"Gdzie zamieszkać" Mastercard i McCann Poland z Tytanowym Lwem w Cannes

Projekt zdobył dziś także grand prix w kategorii "Cele zrównoważonego rozwoju", a wcześniej 7 Lwów na Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności w Cannes.

Ewa Wiącek: Dlaczego przyszłość musi być zielona?

O tym, jakie znaczenie ma wdrożenie zielonych rozwiązań w eventach, pisze dla nas Ewa Wiącek z agencji Endorfina Events.

Cannes Lions 2023: Mistrzostwa w ratowaniu świata

Raz do roku, przez pięć czerwcowych dni, branża reklamowa docenia tych, którzy ratują świat, dzięki swoim kampaniom i aktywacjom. Piszę to bez cienia ironii, bo znowu nagrodzono fantastyczne prace, które rzeczywiście zmieniają świat na lepszy.

For You Summit 2023: Rozrywka pobudza do działania

Nie ma lepszego miejsca niż TikTok dla twórców treści, ani marek chcących słuchać swoich użytkowników - to jedno z głównych przesłań, z jakim przedstawiciele reklamodawców, agencji reklamowych i domów mediowych wyszli z pierwszego For You Summit tej błyskawicznie rosnącej platformy socialmediowej.

Social selling - czym jest i czy warto go wdrażać?

Potencjał sprzedażowy mediów społecznościowych wzrasta z roku na rok - przewiduje się, że do 2026 r. będzie to niemal trzykrotny wzrost.

Łukasz Kowalski nowym prezesem Rady Reklamy

Nowy skład osobowy organizacji został wybrany na dwuletnią kadencję.

Jerzy Hołub, Mastercard: Próba zmieniania świata

Ta nagroda to symbol - nie zwycięstwa w konkursie, ale tego, że nasze myśli i działania podążają we właściwym kierunku. O Tytanowym Lwie na Cannes Lions dla projektu "Gdzie zamieszkać" ("Where to Settle") mówi Jerzy Hołub, dyrektor marketingu na Polskę, Czechy i Słowację w Mastercard Europe.

Szefowa regionu

Izabela Albrychiewicz wchodzi na jeszcze wyższe stanowisko w GroupM. Teraz odpowiada za wyniki całego regionu w ramach sieci.

Publicis Worldwide Poland dla Banku BNP Paribas z kampanią #UnexpectedJobs [wideo]

Pracownice i pracownicy Banku BNP Paribas przybliżają swoje role i zadania w banku w nieoczywisty sposób i za pomocą prostego języka.