Nowości okazjonalne i stałe w Axel Springer Polska

Wydawnictwo Axel Springer Polska przygotowało dwie publikacje w związku z wizytą Jana Pawła II w Polsce. Z tej okazji skorzystało...

Wydawnictwo Axel Springer Polska przygotowało dwie publikacje w związku z wizytą Jana Pawła II w Polsce. Z tej okazji skorzystało też parę innych wydawnictw, np. Edipresse czy Bauer. Axel Springer niezależnie od swego dwutygodnika "Na żywo" wydał dodatek z jego logo "Przybywam" w nakładzie 200 tys. egz. Do tygodnika "Pani domu" (do numeru podwójnego) dołączył bezpłatny dodatek "Jan Paweł II. Papież, Polak, Człowiek" (nakład 780 tys. egz.). W czerwcu Axel Springer uruchamia kolejny tytuł w nakładzie 200 tys. egz. -"Olivia Plus", będący przedłużeniem miesięcznika "Olivia". Cykl wydawniczy "Olivii Plus" ma odpowiadać cyklowi tytułu "Mieszkaj" ukazującemu się z logo "Olivii". Pierwszy numer "Olivii Plus" będzie dotyczył wszystkiego, co odnosi się w okresie wakacyjnym do kobiecej urody i mody, jej zdrowego i pięknego wyglądu. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.