Browar Belgia rozpoczął kampanie reklamowe

Ruszyły dwie kampanie reklamowe dla Browaru Belgia z Kielc. Pierwsza, która potrwa do sierpnia br., ma na celu przedstawienie konsumentom...

Ruszyły dwie kampanie reklamowe dla Browaru Belgia z Kielc. Pierwsza, która potrwa do sierpnia br., ma na celu przedstawienie konsumentom wizerunku piwa Palm. Kampania, której slogan reklamowy brzmi "Bursztynowy szlak", będzie się toczyć w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i w Kielcach. Na jej potrzeby wykorzystano nośniki reklamy zewnętrznej i radio. Druga kampania (zakończy się we wrześniu br.) reklamuje piwo Belgia. Jest to lokalny produkt, dlatego też jego reklamy pojawią się tylko w Kielcach (hasło kampanii "Moje miasto, moje piwo"). Oprócz umieszczenia plakatów reklamowych i emisji spotów radiowych, odbędą się w tym mieście liczne koncerty i promocje piwa Belgia. Obydwie kampanie przygotowala agencja reklamowa Papagayo (kreacja) i Optimum Media (zakup mediów). (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.