Kanały Cyfry Plus w plenerze

Planette, należący do Canal Plus tematyczny kanał reportażowo- -dokumentalny, będzie oficjalnym partnerem Ogólnopolskiego i Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Krakowie...

Planette, należący do Canal Plus tematyczny kanał reportażowo-

-dokumentalny, będzie oficjalnym partnerem Ogólnopolskiego i Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Krakowie (28.05 -2.06). Działalność pozaantenową rozpoczęły również dwa nowe kanały tematyczne Cyfry Plus. Ale kino! będzie oficjalnym sponsorem XXIX Lubuskiego Lata Filmowego (festiwal filmów naszego regionu, organizowany w dniach 20 -26.06 w Łagowie Lubuskim pod hasłem "Komu, czemu służy kino"). Z kolei dziecięcy kanał Minimax będzie oficjalnie sponsorował i współorganizował festyn Stołecznej Estrady, organizowany 30 maja z okazji Dnia Dziecka na warszawskim Podzamczu . Kanał jest również fundatorem nagród w mityngu paraolimpiad dla dzieci niepełnosprawnych w Kwidzyniu (4 -6.06) i Katowicach (24.06). (PW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.