Fotografie "National Geographic" już teraz, miesięcznik niedługo

Na otwarciu wielkiej wystawy fotografii "National Geographic" Adam Wilk, dyrektor wydawniczy tego magazynu w Polsce, poinformował, że pierwszego numeru polskiej...

Na otwarciu wielkiej wystawy fotografii "National Geographic" Adam Wilk, dyrektor wydawniczy tego magazynu w Polsce, poinformował, że pierwszego numeru polskiej edycji trzeba spodziewać się pod koniec września br. Nie podał dokładnego nakładu. Stwierdził, że nakład startowy na pewno będzie wynosił kilkaset tys. egzemplarzy, a rynek skoryguje tę ilość. Wydawcą polskiej edycji jest spółka j.v. G+J Polska i hiszpański RBA. Dla polskiej edycji, tak jak dla innych narodowych wydań, nie są określone proporcje materiałów rodzimych i przedruków. Wiadomo, że w naszym wydaniu będą rubryki przygotowywane w Polsce. W tej chwili wydano po polsku numer specjalny magazynu. Wielka wystawa fotografii odwiedzi kilkanaście miast w kraju. Do 9 maja br. bądzie trwać w Warszawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Zaprezentowano na niej najlepsze zdjęcia z magazynu (w tym okładkowe). (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.