PLT, nowa firma Bierzyńskiego, zajmie się telemarketingiem

Wczoraj informowaliśmy już o planowanej restrukturyzacji Optimum Media. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Jakub Bierzyński założył nową spółkę -Polskie Linie Telefoniczne...

Wczoraj informowaliśmy już o planowanej restrukturyzacji Optimum Media. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Jakub Bierzyński założył nową spółkę -Polskie Linie Telefoniczne -zajmującą się telemarketingiem i mailingiem. Jak wyjaśnia, skłoniła go do tego duża dynamika wzrostu zapotrzebowania na działania typu marketing bezpośredni. Dyrektorem został Tomasz Siedlecki (wcześniej m.in. w marketingu Sony i Siemensa). Pierwszymi klientami PLT są Beckers Dębica (farby), PTE Pekao SA/Allians oraz Nationale-Nederlanden (ubezpieczenia). PTL dysponuje 100 liniami telefonicznymi i 25 stanowiskami. Firma rozpoczęła działalność na początku marca. (MR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.