Rosną siły "Maxa", ubywa osób w "Twoim Stylu".

W wydawnictwie Prasowym Twój Styl trwają przygotowania do debiutu "Maxa". Redaktor naczelny Kamil Sipowicz ma już dwóch zapracowanych zastępców. Pierwszym...

W wydawnictwie Prasowym Twój Styl trwają przygotowania do debiutu "Maxa". Redaktor naczelny Kamil Sipowicz ma już dwóch zapracowanych zastępców. Pierwszym z nich jest Maciej Prus, ostatnio krótko związany z "Hustlerem", wcześniej dłużej z "Playboyem". Drugim zastępcą został Jarosław Kaduczak, ostatnio szef "Plusa" (Axel Springer), a wcześniej związany z Burdą Polska, w której miał kontakty z włoskim wydawnictwem Rizzoli, właścicielem licencji "Maxa". Z miesięcznika "Twój Styl" do Polskiego Domu Wydawniczego odeszli natomiast: Magda Groszewska i Jacek Szmidt. Groszewska została naczelną "Urody", wcześniej w "Twoim Stylu" była odpowiedzialna za dział urody. Jacek Szmidt odebrał nominację na z-cę naczelnej "Pani" (jest jednym z dwojga z-ców, bo Alicja Filochowska-Pietrzyk zachowała swoją funkcję). Szmidt w "Twoim Stylu" był jednym z czołowych dziennikarzy. (KP).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.