Powstał nowy miesięcznik ekonomiczny "Pieniądz"

Na nasz rynek wydawniczy wchodzi nowy kapitał. Dwaj biznesmeni polskiego pochodzenia z USA inwestują w założenie firmy Vision Publishing Group...

Na nasz rynek wydawniczy wchodzi nowy kapitał. Dwaj biznesmeni polskiego pochodzenia z USA inwestują w założenie firmy Vision Publishing Group i w uruchomienie miesięcznika "Pieniądz", pisma o finansach personalnych. "Pieniądz" jest o tym, jak można zdobywać, wydawać, inwestować, oszczędzać pieniądze. Jego grupą docelową są zwłaszcza młodzi, ambitni ludzie, nastawieni na robienie kariery. Magazyn wystartuje najprawdopodniej w połowie kwietnia ze 100-tys. nakładem. Jego wejściem na rynek opiekuje się agencja Best Media. Planowana jest kampania, jednak jeszcze nie są znane szegóły. Naczelnym "Pieniądza" został Jerzy Krajewski, wcześniej długo związany z "Businessman Magazine", gdzie zajmował się tematyką finansową.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.