Arrow stawia sieć tablic nad Bałtykiem

Firma reklamy zewnętrznej Arrow Mobile rozwija sieć stacjonarnych nośników, tzw. balticboardów, w 30 miejscowościach wypoczynkowych nad Bałtykiem. Są to wolnostojące,...

Firma reklamy zewnętrznej Arrow Mobile rozwija sieć stacjonarnych nośników, tzw. balticboardów, w 30 miejscowościach wypoczynkowych nad Bałtykiem. Są to wolnostojące, dwustronne tablice o wymiarach 2x1,4m, przystosowane do wyklejania plakatów w formacie 1,8x1,2 m. Sieć liczy już 312 nośników. Miesięczny koszt wynajmu jednej wynosi 700 zł. W okresie letnim minimalny czas wynajmu obejmuje trzy miesiące wakacyjne od 15 czerwca do 15 września. Letnie kampanie prowadzone na nośnikach tej sieci, firma Arrow Mobile chce łączyć ze wsparciem reklamą eksponowaną na posiadanych przyczepach mobilowych (ekspozycja plakatów w formacie 5,04x2,38m). Koszt wynajęcia jednej przyczepy na jeden dzień waha się w granicach 415Đ495 zł.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.