Chełstowski chce odejść - co dalej z reformą TVP?

Walter Chełstowski, kojarzony z Unią Wolności członek zarządu Telewizji Polskiej, złożył w ub. tygodniu rezygnację - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Jego...

Walter Chełstowski, kojarzony z Unią Wolności członek zarządu Telewizji Polskiej, złożył w ub. tygodniu rezygnację - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Jego decyzję zaakceptować musi jeszcze rada nadzorcza TVP i jest prawdopodobne, że ją odrzuci. Przyczną rezygnacji Chełstowskiego jest stanowisko pozostałych członków zarządu TVP w sprawie projektu reformy telewizji, za który on odpowiada. Chełstowski był dla nas wczoraj nieosiągalny. Nieoficjalnie również dowiedzieliśmy się, że z kierowania zespołem ds. reformy zrezygnował dr Karol Jakubowicz, dyrektor Biura Planowania Strategicznego i Analiz TVP. Jakubowicz nie chciał na ten temat rozmawiać. Wczoraj sprawą reformy TVP zajmowała się Sejmowa Komisja Kultury i Środków Masowego Przekazu. (PW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.