Unit dla kadry zarządzającej handlu detalicznego i hurtowego

19. z kolei tytuł prasowy wprowadzi wkrótce Unit Wydawnictwo Informacje Branżowe Sp. z o.o. "Handel + Zarządzanie" ma trafiać wyłącznie...

19. z kolei tytuł prasowy wprowadzi wkrótce Unit Wydawnictwo Informacje Branżowe Sp. z o.o. "Handel + Zarządzanie" ma trafiać wyłącznie do kadry kierowniczej handlu dobrami konsumpcyjnymi. Wydawca zapewnia, że stworzył ciągle aktualizowaną bazę - w tej chwili ok. 85 tys. adresów - sklepów detalicznych i hurtowni. Na jej podstawie będzie rozsyłał pismo metodą wysyłki rotacyjnej. Co miesiąc do 33 tys. adresatów pocztą zostanie wysłany "Handel+Zarządzanie" wraz z innymi tytułami Unitu. Będą one dobierane w zależności od branży reprezentowanej przez adresata. W ofercie Unitu są już m.in. "Papierniczy Świat", "Moda Forum", "Zegarki i Biżuteria", "Świat Zabawek", "Top Class". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.