Nowe, bepłatne pismo dla studentów, także poza Warszawą

"Żak" jest nowym, bezpłatnym miesięcznikiem dla studentów. Ukazuje się w nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Dystrybucja odbywa się m.in. poprzez samorządy...

"Żak" jest nowym, bezpłatnym miesięcznikiem dla studentów. Ukazuje się w nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Dystrybucja odbywa się m.in. poprzez samorządy studenckie, dziekanaty, akademiki. Poza Warszawą "Żak" jest dostępny w Łodzi, Lublinie i w Pułtusku. Pismo wydawane przez Spot SC ma utrzymywać się z reklam i ogłoszeń. Redaktor naczelny, Wojciech Niebrzegowski, podkreślił, że wydawca zadba o odpowiednie proporcje między stronami redakcyjnymi a ogłoszeniowymi, bo "Żak" to przede wszystkim informator studencki. Powstał w celu integrowania środowisk, niwelowania różnic międy uczelniami państwowymi i niepaństwowymi. Część tekstów powstaje przy współpracy ze znanymi firmami i instytucjami, jak Neumann czy Francuski Instytut Zarządzania. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.