Radio Zet ulepsza swoje www

Dodanie ciągłego serwisu informacyjnego do swojej strony internetowej zapowiada Radio Zet (radiozet.com.pl). Jego zaletą ma być możliwość indywidualnego wyboru informacji...

Dodanie ciągłego serwisu informacyjnego do swojej strony internetowej zapowiada Radio Zet (radiozet.com.pl). Jego zaletą ma być możliwość indywidualnego wyboru informacji przez użytkownika. Na podobnej zasadzie działa serwis www Radia Europa 1, należącego do EDI udziałowca EuroZet. Nowa wersja strony Radia Zet ma pojawić się już jesienią. (PW)

Kampania SPIRO dla firmy Arthur Andersen

Do lipca potrwa, rozpoczęta pod koniec kwietnia, kampania firmy Arthur Andersen (prasa i materiały promocyjne), przygotowana przez nową agencję - SPIRO, która powstała 1 grudnia 1998 roku. Jest to polska firma mająca trzech właścicieli: Radka Różyckiego, Olę Rojowską i Jacka Żaczka. Nazwa agencji pochodzi ze świata jazzu (a dokładnie od ulubionego zespołu wyżej wymienionych - Spyro Gyra). Agencja na razie nie zajmuje się reklamą telewizyjną. Jej najważniejsi klienci to, oprócz firmy Arthur Andersen, Coty i BIC (BTL). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.