Procter & Gamble - dalsza ekspansja odświeżacza Febreze

Koncern Procter & Gamble wprowadzi w Niemczech, Austrii i Szwajcarii nowy odświeżacz o nazwie Febreze, przeznaczony do neutralizacji nieprzyjemnego zapachu...

Koncern Procter & Gamble wprowadzi w Niemczech, Austrii i Szwajcarii nowy odświeżacz o nazwie Febreze, przeznaczony do neutralizacji nieprzyjemnego zapachu odzieży. Produkt ten pojawi się w ww. krajach w lipcu br. Swoją premierę Febreze miał na rynku amerykańskim w marcu 1998 r. Według przedstawicieli P&G była to jedna z najbardziej udanych premier w historii koncernu. W Europie od lutego br. Febreze jest już znany konsumentom krajów Beneluksu, Wielkiej Brytanii i Francji. Bardzo intensywną kampanię reklamową, obejmującą telewizję, prasę i przesyłkę bezpośrednią, skierowaną na wspomniane rynki niemieckojęzyczne przygotował londyński oddział agencji Grey Advertising. Badania Gallupa przytoczone przy okazji wprowadzania Febreze wskazują, że aż 82 proc. Niemców uważa, iż najgorszą rzeczą, którą mogą usłyszeć o swoim domu jest to, że "nie pachnie w nim najlepiej."

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.