BC sprzedaje czas reklamowy podczas pielgrzymek

Emisję spotów reklamowych na wielkoformatowych ekranach cyfrowych, w trakcie trwania pielgrzymki Ojca Świętego do Polski, proponuje firma Business Consulting. Urządzenia...

Emisję spotów reklamowych na wielkoformatowych ekranach cyfrowych, w trakcie trwania pielgrzymki Ojca Świętego do Polski, proponuje firma Business Consulting. Urządzenia o nazwie Alfresco sprowadziła do kraju firma Videowall Polska (formaty 49 i 31 mkw.) po to, aby tłumnie zebrani wierni mogli oglądać bezpośrednią transmisję uroczystości pielgrzymkowych. Szacuje się, że na każdym spotkaniu będzie obecnych 1 - 1,3 mln osób. Koszt emisji spotów (nadawanych przed spotkaniami z papieżem), w zależności od miejsca, czasu trwania i liczby powtórzeń, waha się w granicach 120 - 160 tys. zł. Cena 30-sek. spotu na wszystkich czterech spotkaniach z papieżem (Gdańsk, Bydgoszcz, Warszawa i Kraków) kosztuje 500 tys. zł (minimum 72 emisje). (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.