Nowe kampanie NZPT z Brzega

Nadodrzańskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego pracują nad rozbudowaniem portfolio swoich marek. Pierwszym posunięciem było rozszerzenie Kamy o olej roślinny, a także...

Nadodrzańskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego pracują nad rozbudowaniem portfolio swoich marek. Pierwszym posunięciem było rozszerzenie Kamy o olej roślinny, a także wprowadzenie na rynek margaryny Znakomitej. Kampanię obydwu produktów prowadzi od strony kreatywnej DMB&B, obsługująca Brzeg od 2 lat (obsługę medialną prowadzi S&S). Koncept kreatywny Znakomitej opierał się na wykorzystaniu pozytywnych skojarzeń z nazwą marki ("Znakomita" w kuchni). Po sukcesach konkursu Kamy, przygotowano następną promocję konsumencką typu "nieustająca wygrana", połączoną z dodatkową szansą na wygraną (po wysłaniu kuponów promocyjnych szansa w losowaniu). Promocja wystartowała w maju, potrwa do końca sierpnia. Towarzyszy jej kampania telewizyjna, której strategia oparta jest na rodzinnym charakterze promocji. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.