Barbara Prange-Barczyńska dyrektorem zarządzającym w Star PR

Barbara Prange-Barczyńska została dyrektorem zarządzającym w Star PR, należącej do grupy Star One agencji public relations. Poprzednio zajmowała stanowisko dyrektora...

Barbara Prange-Barczyńska została dyrektorem zarządzającym w Star PR, należącej do grupy Star One agencji public relations. Poprzednio zajmowała stanowisko dyrektora ds. klientów. Wcześniej za prace Star PR odpowiadała Dominika Pawelec, która odeszła z firmy. Do zespołu agencji dołączył również nowy PR manager Marcin Anaszewicz, który pracował wcześniej w Poczcie Polskiej na stanowisku zastępcy dyrektora departamentu marketingu korporacyjnego i rzecznika prasowego. Obecnie Star PR rozpoczął realizację projektu komunikacyjnego dla Miele, producenta sprzętu AGD. Na rynku ukazał się pierwszy numer magazynu "Miele Life". Kwartalnik ma profil lifestyle'owy, został stworzony z myślą o klientach i entuzjastach marki Miele. Agencja Star PR jest odpowiedzialna za koncepcję oraz redakcję pisma. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.