Feedback/Hill & Knowlton wygrał przetarg na obsługę Energizera

Firma public relations Feedback/Hill & Knowlton zwyciężyła w konkursie ofert rozpisanym przez Energizer Polska. Przedmiotem zawartej umowy jest wsparcie komunikacji...

Firma public relations Feedback/Hill & Knowlton zwyciężyła w konkursie ofert rozpisanym przez Energizer Polska. Przedmiotem zawartej umowy jest wsparcie komunikacji marketingowej marek Energizer i Wilkinson Sword w Polsce. - W ramach naszych obowiązków będziemy starali się umacniać pozycję obu marek i wspierać firmę w podtrzymywaniu dobrych relacji z dziennikarzami - mówi Katarzyna Lutkiewicz, dyrektor generalny Feedback/Hill & Knowlton. Agencja współpracowała już z Wilkinson Sword przy wprowadzaniu na rynek maszynki dla kobiet typu all-in-one Intuition oraz maszynki dla mężczyzn Quattro w 2004 roku. Schick Wilkinson Sword należy do Energizera od 2003 roku. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.