Magdalena Brejnak dyr. zarządzającym oddziału warszawskiego Great Open House

Magdalena Brejnak została dyrektorem zarządzającym oddziału warszawskiego agencji marketing services Great Open House. Jest to nowe stanowisko w strukturach firmy....

Magdalena Brejnak została dyrektorem zarządzającym oddziału warszawskiego agencji marketing services Great Open House. Jest to nowe stanowisko w strukturach firmy. Wcześniej Magdalena Brejnak była group account directorem w MRM/Momentum. - Zadaniem dyrektora zarządzającego będzie rozbudowa warszawskiego oddziału. Ta nominacja jest także ściśle związana z szybką ewolucją agencji w stronę firmy full service BTL - mówi Robert Kołodziejczyk, prezes Great Open House. Początkowo agencja specjalizowała się w field marketingu, jednak już od ubiegłego roku coraz śmielej wchodzi w inne obszary, przede wszystkim marketing relacji. Obecnie Great Open House współpracuje z zewnętrznymi strategami, m.in. Julią Izmałkową, przewidziane jest tworzenie własnego działu strategii. W tym roku już ok. 40 proc. przychodów firmy będzie pochodzić z usług niezwiązanych z fieldem. Pierwotnie agencja w związku z nowym pozycjonowaniem planowała wprowadzenie na rynek nowej marki, ale ten projekt będzie prawdopodobnie zarzucony. - Udało nam się już zbudować pod obecną marką pozycję nie tylko w fieldzie - mówi Robert Kołodziejczyk. Przyjście Magdaleny Brejnak do Great Open House zbiega się w czasie z pozyskaniem ważnego budżetu na projekt BTL dla P4. Dlatego jednym z jej ważniejszych zadań będzie rozbudowa struktur do obsługi tego klienta. Obecnie do innych kluczowych klientów Great Opne House należą: Animex, Kimberly-Clark i Colgate-Palmolive. Magdalena Brejnak przed pracą w MRM/Momentum zdobywała doświadczenie m.in. jako account manager w Upstairs Young & Rubicam (obecnie Young & Rubicam Poland) oraz w agencji McCann Erickson Polska. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.