Scholz & Friends i Brand Connection realizują pierwszy projekt dla Zimbo

Producent wędlin Zimbo wystartował z pierwszą kampanią reklamową. Na komunikację składają się cztery spoty promujące produkty z asortymentu Zimbo oraz...

Producent wędlin Zimbo wystartował z pierwszą kampanią reklamową. Na komunikację składają się cztery spoty promujące produkty z asortymentu Zimbo oraz jeden informujący o innowacyjnym opakowaniu. Działania prowadzone są pod hasłem "Ogarnie Cię dobry nastrój". Celem kampanii jest przybliżenie konsumentom marki Zimbo. Spoty przełamują stereotyp prezentacji produktów mięsnych czy produktów spożywczych w ogóle - rodzinnego delektowania się specjałami. Kreacja przygotowana przez Scholz & Friends Hamburg, adaptowana przez polski oddział, bazuje na krótkich historyjkach. Ich głównym motywem jest nieodparta chęć spróbowania wędlin Zimbo. W pierwszym etapie kampanii emitowane będą dwa filmy: "Opaska na oczy" (prezentujący winerki delikatesowe) oraz "Drugie śniadanie" (dotyczący szynki gotowanej). Następnie na antenie pojawi się reminder podkreślający innowacyjność opatentowanego na dwa lata w Europie opakowania Zimbo, gwarantującego wędlinom świeżość. Planowane są dwie tury kampanii, kampania potrwa do końca br. Szczegółowy plan mediowy nie został podany. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się Brand Connection. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.