Shirley Bassey wystąpi w reklamie Marks & Spencer

Dame Shirley Bassey, znana z nagrania tematu muzycznego "Goldfinger" Jamesa Bonda, zagra w świątecznej reklamie sieci Marks & Spencer. Reklama...

Dame Shirley Bassey, znana z nagrania tematu muzycznego "Goldfinger" Jamesa Bonda, zagra w świątecznej reklamie sieci Marks & Spencer. Reklama utrzymana w szpiegowskim stylu przypominać ma fragment filmu o Jamesie Bondzie. Wystąpią w niej także: Twiggy, Erin O'Connor, Laura Bailey, Noemie Lenoir i Lizzy Jagger jako tajne agentki. Ich zadaniem specjalnym będzie pojawić się z hukiem na ekskluzywnym bożonarodzeniowym show w wykonaniu Shirley Bassey. Bassey nagrała także podkład muzyczny do reklamy - jest to remake utworu Pink "Get the Party Started". Wypuszczenie nowej reklamy celowo zgrywa się w czasie z wejściem na rynek nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda "Casino Royale" 16 listopada br. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.