Zmiany personalne w Publicis Groupe po odejściu Christophera Lamberta

Philippe Lentschener, wcześniej na stanowisku wiceprezesa Saatchi & Saatchi Europe, został mianowany chairmanem i CEO Publicis Network we Francji. Jednocześnie...

Philippe Lentschener, wcześniej na stanowisku wiceprezesa Saatchi & Saatchi Europe, został mianowany chairmanem i CEO Publicis Network we Francji. Jednocześnie Artur Sadoun, pełniący wcześniej obowiązki chief executive TBWA/Paris, objął stanowisko chairmana i CEO Publicis Conseil. Jego poprzednią funkcję pełni obecnie Valerie Henaff, która będzie łączyć dotychczasowe obowiązki dyrektora strategii z funkcja managing directora.

Zmiany personalne w Publicis Groupe są wynikiem decyzji Christophera Lamberta, który kilka tygodni temu zrezygnował z funkcji chairmana Publicis Conseil i opuścił struktury grupy. Wraz z Frederickiem Raillardem i Faridem Mokartem, wcześniej zarządzającymi agencją Marcel (należącą do Publicis Groupe), tworzy niezależną agencję reklamową. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.