Maciej Brzozowski został asystentem w agencji artystycznej Live

Maciej Brzozowski został asystentem lidera projektów w agencji Live. W firmie będzie zaangażowany bezpośrednio w organizację eventów. Jest absolwentem Politechniki...

Maciej Brzozowski został asystentem lidera projektów w agencji Live. W firmie będzie zaangażowany bezpośrednio w organizację eventów. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, gdzie w parlamencie studentów pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego i przewodniczącego ds. klubów PG oraz zorganizował Coalition Festival (projekt kulturalno-rozrywkowy). Wcześniej pracował także jako student brand manager i student marketer w Red Bull. Jak podaje Iwona Jendernal, PR manager agencji Live, zatrudnienie Brzozowskiego wiąże się z rozwojem firmy. W najbliższym czasie agencja nie planuje dalszego powiększania zespołu. Live to agencja artystyczna zajmująca się m.in. organizacją i obsługą imprez, działaniami reklamowymi i PR, wystrojem wnętrz i organizacją scenografii. Jej klienci to m.in. Warta Glass Group, Getin Bank, Bank BPH. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.