Paweł Klimiuk dyrektorem marketingu PKO Credit Suisse

Paweł Klimiuk, były kierownik działu PR i sponsoringu w biurze marketingu i produktu Polskich Linii Lotniczych LOT, został nowym dyrektorem...

Paweł Klimiuk, były kierownik działu PR i sponsoringu w biurze marketingu i produktu Polskich Linii Lotniczych LOT, został nowym dyrektorem marketingu PKO Credit Suisse, czwartego pod względem wielkości towarzystwa funduszy inwestycyjnych w kraju. Paweł Klimiuk ma 32 lata, w PLL LOT pracował od lutego 1999 r. Joanna Sendecka, dotychczasowa marketing manager PKO Credit Suisse, która zastępowała Annę Jagiełło-Rybiec, poprzednią dyrektor marketingu TFI, złożyła wypowiedzenie. Jej dalsze plany zawodowe nie są na razie znane. W zakresie działań reklamowych PKO Credit Suisse współpracował m.in. z agencją reklamową Yapan i domem mediowym SPC House of Media. PKO Credit Suisse na koniec ub.r. zarządzał 5,206 mld zł aktywów, co daje mu czwartą pozycję wśród TFI w kraju - po: Pioneer Pekao (19,237 mld zł), BZ WBK AIB (7,723 mld zł) i ING TFI (6,694 mld zł). (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.