Birgit Baier została dyrektorem zarządzającym agencji Lothar Böhm Warszawa

Birgit Baier, która od czerwca 2006 roku jest członkiem zarządu hamburskiego biura projektowo-doradczego Lothar Böhm GmbH, została mianowana dyrektorem zarządzającym...

Birgit Baier, która od czerwca 2006 roku jest członkiem zarządu hamburskiego biura projektowo-doradczego Lothar Böhm GmbH, została mianowana dyrektorem zarządzającym w warszawskim oddziale firmy. Birgit Baier przejęła obowiązki Piotra Kośmidra, który zarządzał agencją od lutego 2005 roku, a obecnie odchodzi z firmy. Birgit Baier skupi się na międzynarodowym rozwoju polskiego biura i funkcjonowaniu firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Warszawski oddział Lothar Böhm zatrudnia 22 osoby, które obsługują rynki Europy Środkowo-Wschodniej, takie jak: Bułgaria, Czechy, Rumunia, Słowacja, Ukraina i Węgry. Marki obsługiwane przez biuro to m.in.: Tymbark, Kubuś, Milka, 3Bit, Prince Polo, Żywiec Zdrój, Elite, Freeq, Tatra, Red's, Żubr, Bahlsen, Algida, Knorr, Lubella, Dulux, Nobiles, Gripex. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.