Beata Kowalewska dyrektorem zarządzającym Macroscope OMD

Beata Kowalewska obejmie stanowisko managing directora w domu mediowym Macroscope OMD. Będzie zarządzała agencją od stycznia 2007 r. Kowalewska związana...

Beata Kowalewska obejmie stanowisko managing directora w domu mediowym Macroscope OMD. Będzie zarządzała agencją od stycznia 2007 r. Kowalewska związana jest z grupą OMD Poland od 4 lat. Ostatnio pracowała jako group account director w jednym z teamów Macroscope OMD obsługujących m.in. Polbank, Nutricię i Walmark. Funkcję dyrektora zarządzającego Macroscope OMD przejmie od Jakuba Bierzyńskiego, który zarządzał pracami agencji od czasu odejścia Agnieszki Stelmaszczyk. Macroscope OMD nadal będzie pracował w oparciu o dwa teamy, jednym z nich ma nadal kierować Beata Kowalewska, drugim - Marcin Winkler, który w styczniu obejmie stanowisko senior account managera. Jak już pisaliśmy w DS "MMP", Macroscope OMD oraz siostrzana agencja Optimum Media OMD będą działały w ramach powstającej Omnicom Media Group, którą jako CEO ma kierować Jakub Bierzyński, obecnie CEO grupy OMD Poland. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.