HP rozpoczyna kampanię wspierającą notebooka Pavilion

HP przygotował kampanię reklamową notebooka Pavilion marki Hewlett-Packard, która rozpoczyna się 27 października br. Kampania ma charakter wizerunkowy. Skierowana jest...

HP przygotował kampanię reklamową notebooka Pavilion marki Hewlett-Packard, która rozpoczyna się 27 października br. Kampania ma charakter wizerunkowy. Skierowana jest do klientów indywidualnych szukających markowego sprzętu komputerowego, który jest domowym i multimedialnym centrum rozrywki (kamera internetowa, pilot, quick play). - Działania reklamowe prowadzone są pod hasłem "Komputer znów jest osobisty". Mają one na celu zwrócenie uwagi na to, iż komputer nie jest jedynie masowym produktem, ale wirtualnym uzupełnieniem użytkownika, gdyż każdy z użytkowników jest silnie związany ze swoim komputerem nie tylko zawodowo, ale także osobiście - mówi Luiza Dzienkiewicz-Kobus, marketing communications manager w dziale PSG firmy Hewlett-Packard. Mediaplan kampanii obejmuje telewizje ogólnopolskie i stacje o zasięgu kablowo-satelitarnym. W trzech różnych spotach o długości 60 s zaprezentowani zostali ludzie sukcesu Jay-Z i S. White, którzy przedstawiają, jak wykorzystują technologię HP w celach osobistych i zawodowych. Kampania telewizyjna potrwa do końca listopada br. Wartość budżetu nie została ujawniona. HP współpracuje na polskim rynku z Publicis i Zenithmedia. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.