4fun.tv planuje debiut giełdowy w 2007 r.

Spółka 4fun.tv planuje w przyszłym roku debiut giełdowy. Wejście na giełdę może mieć miejsce już w I kwartale 2007 r....

Spółka 4fun.tv planuje w przyszłym roku debiut giełdowy. Wejście na giełdę może mieć miejsce już w I kwartale 2007 r. Wartość emisji publicznej szacowana jest na około 20 mln zł. Pozyskane środki mają zostać przeznaczone na rozwój technologii i kontentu. Umożliwi to nadawcy poszerzenie oferty telewizyjnej o nowe rozwiązania interaktywne i multimedia. Kierownictwo firmy nie wyklucza też przejęcia w najbliższym czasie dwóch spółek powiązanych z rynkiem telewizyjnym (produkcja, dystrybucja). Głównym akcjonariuszem spółki 4fun.tv jest grupa kapitałowa Nova Holding. 4fun.tv to młodzieżowa telewizja interaktywna dostępna m.in. za pośrednictwem platform cyfrowych (Cyfra Plus, Cyfrowy Polsat, N) i wybranych sieci kablowych (m.in. UPC, Aster, Vectra i Multimedia). (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.