Marlena Janecka pokieruje marketingiem Grupy Grass

Marlena Janecka objęła stanowisko dyrektora marketingu Grupy Grass, firmy handlowej reprezentującej kilka marek z sektorów AGD, urządzeń klimatyzacyjnych, firm sanitarnych...

Marlena Janecka objęła stanowisko dyrektora marketingu Grupy Grass, firmy handlowej reprezentującej kilka marek z sektorów AGD, urządzeń klimatyzacyjnych, firm sanitarnych i grzewczych. Grupa Grass jest m.in. wyłącznym dystrybutorem i importerem produktów marek: Astracast, Coleman, Campingaz, DeLonghi, Falmec, General Electric i Nardic. Grupa Grass wyodrębniła ostatnio dział marketingu. Janecka jest odpowiedzialna za powstanie działu i koordynuje obsługę marketingową poszczególnych brandów. Wcześniej była marketing managerem Philips DAP Polska. Odeszła z tej firmy wiosną br. Zanim trafiła do Philips Polska, pracowała przez dwa lata w firmie Makro Cash & Carry jako kierownik działu współpracy z klientami, a w latach 1996-2001 była kierownikiem działu marketingu Philips Lightning Poland SA. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.