Jacek Maciejewski nowym dyrektorem kreatywnym Publicis

Nowym dyrektorem kreatywnym agencji reklamowej Publicis zostanie Jacek Maciejewski. Wcześniej pracował w Euro RSCG Warsaw, gdzie pełnił tę samą funkcję....

Nowym dyrektorem kreatywnym agencji reklamowej Publicis zostanie Jacek Maciejewski. Wcześniej pracował w Euro RSCG Warsaw, gdzie pełnił tę samą funkcję. W Publicis rozpocznie pracę 1 stycznia 2007 r. Będzie kierował zespołem kreacji liczącym blisko 30 pracowników. Poprzednio za kreację w Publicis odpowiadał Michał Nowosielski, który obecnie jest dyrektorem kreatywnym w Ogilvy Group Poland. W Euro RSCG Warsaw stanowisko Maciejewskiego nie będzie ponownie obsadzane. Jego dotychczasowe obowiązki zostaną podzielone pomiędzy Jacka Szuleckiego i Pawła Krzemińskiego, pozostałych dyrektorów kreacji agencji. Dział kreacji w Euro RSCG Warsaw liczy obecnie 23 osoby. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.