Jowita Hakobert i Grzegorz Nadgrodkiewicz w Concept Publishing Polska

Jowita Hakobert została redaktorem, a Grzegorz Nadgrodkiewicz odpowiada za nowe projekty w wydawnictwie Concept Publishing Polska, wydawcy magazynów typu custom...

Jowita Hakobert została redaktorem, a Grzegorz Nadgrodkiewicz odpowiada za nowe projekty w wydawnictwie Concept Publishing Polska, wydawcy magazynów typu custom publishing. Jowita Hakobert odpowiadać będzie za publikacje związane z urodą i medycyną oraz farmacją. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako szef działu zdrowie w miesięczniku "Samo Zdrowie", dziennikarz "Biznesu Warszawskiego", "Świata Kobiety", "Gazety Finansowej" oraz portalu Biznespolska.pl. Współpracowała również z redakcją "Elle" oraz agencją Headlines. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Grzegorz Nadgrodkiewicz w Concept Publishing Polska rozpoczął pracę w dziale projektów BtoB i będzie odpowiedzialny również za przygotowanie nowych projektów. Pracował wcześniej m.in. w Canal Plus Cyfrowym (Kuchnia.TV), w "Kwartalniku Filmowym", w "Dzień dobry", miesięczniku i portalu internetowym "Teges", w wydawnictwie Publipress. Jest absolwentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.