Radio Fama rozpoczyna nadawanie w kolejnym mieście

Oficjalną emisję programu rozpoczyna w najbliższą sobotę w Tomaszowie Mazowieckim Radio Fama Tomaszów (92,9 MHz). Od kilkunastu dni stacja nadawała...

Oficjalną emisję programu rozpoczyna w najbliższą sobotę w Tomaszowie Mazowieckim Radio Fama Tomaszów (92,9 MHz). Od kilkunastu dni stacja nadawała testowo. Start rozgłośni uświetni uroczysty piknik. Radio Fama Tomaszów nadawać będzie program całą dobę. Serwisy informacyjne kraj-świat (na bazie serwisów Eurozetu) nadawane będą co godzinę między 6.00 a 16.00 i co dwie godziny między 16.00 a 22.00. Informacje lokalne pojawiać się będą co godzinę od 7.45 do 15.45. Niektóre pozycje programowe Radia Fama Tomaszów nadawane będą wspólnie z Radiem Fama Kielce, np. codzienna lista przebojów lub pasma weekendowe. Obie rozgłośnie tworzą również wspólne oferty handlowe dla klientów w Tomaszowie i Kielcach. Redaktorem naczelnym tomaszowskiej stacji jest Michał Stachowicz. Zespół w niej pracujący liczy obecnie kilka osób. Grupę docelową rozgłośni stanowią mieszkańcy Tomaszowa i okolic w wieku 20-45 lat. W najbliższym czasie nie zaplanowano kampanii reklamowej informującej o nowym radiu w mieście. Nie jest ona jednak wykluczona w przyszłości we współpracy z innymi lokalnymi mediami. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.