Nowa szata graficzna i większa objętość "Warsaw Point"

Miesięcznik "Warsaw Point" (Platforma Mediowa "Point Group") od bieżącego, listopadowego numeru zmienił szatę graficzną i zwiększył objętość. Wydanie ma 90...

Miesięcznik "Warsaw Point" (Platforma Mediowa "Point Group") od bieżącego, listopadowego numeru zmienił szatę graficzną i zwiększył objętość. Wydanie ma 90 stron i po raz pierwszy w swojej historii ma klejony grzbiet. Magazyn podzielono na działy tematyczne: Rytm Miasta, Punkt Widzenia, Kultura i Styl Życia. Pojawieniu się nowych działów towarzyszy powstanie nowych elementów graficznych odróżniających poszczególne części pisma. Dział Styl Życia w całości tłumaczony jest na język angielski. "Warsaw Point", magazyn o życiu kulturalnym i społecznym stolicy, dostępny jest w sieciach Empik, Kolporter, HDS, za pośrednictwem sieci Point Press dostarczającej prasę do warszawskich restauracji, kawiarni i punktów usługowych. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.