TUI reklamuje rodzinne wyjazdy

Biuro turystyczne TUI Poland rozpoczyna kampanię reklamową promującą ofertę wyjazdów rodzinnych. Piotr Haładus, marketing communication manager w TUI Poland, mówi,...

Biuro turystyczne TUI Poland rozpoczyna kampanię reklamową promującą ofertę wyjazdów rodzinnych. Piotr Haładus, marketing communication manager w TUI Poland, mówi, że firma co roku w marcu reklamuje oferty rodzinnych wycieczek w najlepszych cenach. Jego zdaniem niepewność związana z obecną sytuacją gospodarczą i doniesieniami o kryzysie w mediach spowodowała, że część konsumentów odkłada decyzję o zakupie wycieczki na wakacje.

- Sądzę jednak, że coraz cieplejsza pogoda spowoduje poprawę nastrojów i zainteresowanie klientów zapewne wzrośnie. Dlatego widać wyraźnie, że biura podróży w tym okresie wzmagają swoją aktywność reklamową - przyznaje Haładus.

Kampania reklamowa TUI obejmie outdoor (billboardy w Warszawie), reklamy prasowe i w internecie. Kreację przygotowała agencja marketing services Peppermint, która pracuje dla TUI już od pięciu lat, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MediaVest, który po wygranym w listopadzie ub.r. przetargu przejął ten budżet od BrandConnection.

Na kwiecień br. TUI planuje drugą odsłonę swojej kampanii, ale szczegóły mediaplanu są jeszcze ustalane. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.