Olga Kozierowska-Skwarło, dyr. ds. komunikacji i marketingu, odeszła z GeoPostu

Olga Kozierowska-Skwarło, dyr. ds. komunikacji i marketingu na region środkowej i południowo-wschodniej Europy w Grupie GeoPost (do której należy m.in....

Olga Kozierowska-Skwarło, dyr. ds. komunikacji i marketingu na region środkowej i południowo-wschodniej Europy w Grupie GeoPost (do której należy m.in. firma kurierska DPD Polska), odeszła z firmy. Jej dalsze plany zawodowe nie są znane.

Nie wiadomo, kto docelowo przejmie jej obowiązki. Jak udało nam się ustalić, zajmowane dotychczas przez nią stanowisko w GeoPoście zostanie zlikwidowane.

Kozierowska-Skwarło z GeoPostem związana była od 2006 roku. Wcześniej pracowała m.in. w: DPD Polska, Unileverze, Królewskich Holenderskich Liniach Lotniczych KLM oraz Welbilt UK.

Olga Kozierowska-Skwarło na antenie Radia PiN prowadzi autorską audycję "Sukces pisany szminką". Nadawany w sobotnie przedpołudnia program promuje i inspiruje przedsiębiorczość kobiet. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.