Łukasz Ciechanek kierownikiem ds. rozwoju sieci wydawców w Adkontekst

Łukasz Ciechanek awansował w firmie NetSprint.pl na stanowisko kierownika ds. rozwoju sieci wydawców w sieci reklamowej Adkontekst. Odpowiada za kreowanie...

Łukasz Ciechanek awansował w firmie NetSprint.pl na stanowisko kierownika ds. rozwoju sieci wydawców w sieci reklamowej Adkontekst. Odpowiada za kreowanie strategii rozwoju sieci, pozyskanie i utrzymanie kluczowych partnerów zainteresowanych emisją reklam kontekstowych oraz koordynację projektów wdrożeniowych.

Łukasz Ciechanek jest związany z NetSprint.pl od 2005 r. Dotychczas odpowiadał za rozwój produktów skierowanych do wydawców reklam kontekstowych oraz za pozyskiwanie i obsługę nowych partnerów sieci Adkontekst.pl.

Adkontekst to sieć reklamy kontekstowej emitowanej w wynikach wyszukiwania i w serwisach partnerskich. Sieć jest zarządzana wspólnie przez NetSprint.pl i Wirtualną Polskę. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.