Fotografia podwodna jedną z atrakcji targów foto-wideo w Łodzi

Łódzkie targi Film Video Foto przyciągnęły 150 firm z kraju i zagranicy. Targom towarzyszą liczne wystawy i prelekcje skierowane do pasjonatów i profesjonalistów fotografii i filmu.

XII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video "Film Video Foto" odbędą się w Łodzi 2-4 kwietnia 2009 r. W tym roku wystawia się 150 firm z kraju i zagranicy, w tym największe firmy z branży. Goście mogą uczestniczyć w licznych warsztatach, jak: Cyfrowa Kreacja Obrazu, edycja w Photoshopie, obróbka wideo w programie Premiere.
Warszawska Szkoła Reklamy, która ma stoisko w hali 1, zaprasza szczególnie na prelekcję Szymona Kobusińskiego, wykładowcy WSR, poświęconą fotografii podwodnej, którą odbędzie się 3 kwietnia 2009 r. o godz. 11.00.
Targom towarzyszą także interesujące wystawy, m.in. „Atak łaskotek”, prezentująca wybrane fotografie artystów biorących udział w programie głównym ósmej edycji fotofestiwalu w Łodzi, a także „Czas przeszły dokonany” Bogdana Łopieńskiego.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.