"Barwy szczęścia" - nowy serial Łepkowskiej w jesiennej ramówce TVP2

We wrześniu na antenie TVP2 pojawi się nowy serial "Barwy szczęścia". Scenariusz nowej produkcji napisała Ilona Łepkowska - autorka takich...

We wrześniu na antenie TVP2 pojawi się nowy serial "Barwy szczęścia". Scenariusz nowej produkcji napisała Ilona Łepkowska - autorka takich serialowych hitów jak "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", które średnio gromadziły od 6 do 9 mln widzów.

Nie są jeszcze znane godzina ani dzień emisji nowej produkcji. Jesienna ramówka TVP2 nie została jeszcze bowiem zatwierdzona. Gotowy już jest scenariusz tzw. pilota serialu i 26 kolejnych odcinków.

Ekipa "Barw szczęścia" nie ukrywa, że ma ambitne plany dotyczące serialu i chce, by gościł na antenie wiele lat. Ilona Łepkowska mówi, że nowy serial nie ma być konkurencją dla "M jak miłość", tylko odpowiedzią na oczekiwania widzów. - "Barwy szczęścia" to pewna naturalna kontynuacja serialu "M jak miłość" - powiedziała scenarzystka serialu.

W serialu w głównych rolach wystąpią młodzi aktorzy, jeszcze nieznani szerokiej publiczności. Nie zabraknie znanych gwiazd - zaangażowano m.in. Olafa Lubaszenkę, Jolantę Lothe, Krzysztofa Kiersznowskiego, Sławomirę Łozińską, Marzenę Trybałę i Zbigniewa Buczkowskiego. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.