Reemtsma wprowadza nowe papierosy

Reemtsma wprowadza do Polski nową wersję papierosów R1. Subbrand o nazwie R1 Minima to papierosy o najniższej zawartości substancji smolistych...

Reemtsma wprowadza do Polski nową wersję papierosów R1. Subbrand o nazwie R1 Minima to papierosy o najniższej zawartości substancji smolistych (0,1 mg na papieros) i nikotyny (1 mg) na naszym rynku. Premiera wsparta będzie niewielką kampanią reklamową na billboardach (adaptacja niemieckiej kampanii Scholz & Friends) i konkursem zorganizowanym przez agencję V&P International. Konkurs potrwa od 15 kwietnia do 6 września br., planowana wielkość sprzedaży w tym czasie to 70 mln sztuk papierosów. Łączna wartość nagród wyniesie 100 tys. zł, główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób do Silicon Valley w Kalifornii. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wysłać 3 adresy internetowe wycięte z paczek R1 Minima. Papierosy pojawią się w sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca, obecnie rozsyłane są do hurtowni. (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.