"TV Movie" Wydawnictwa H. Bauer najpewniej zawieszony

Wydawnictwo H. Bauer zawiesiło wydawanie tygodnika "TV Movie", o czym dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Decyzja najprawdopodobniej zapadła w czwartek, 15 kwietnia....

Wydawnictwo H. Bauer zawiesiło wydawanie tygodnika "TV Movie", o czym dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Decyzja najprawdopodobniej zapadła w czwartek, 15 kwietnia. Wydawnictwo H. Bauer ma w portfolio kilka tytułów telewizyjnych. W momencie wejścia na rynek "TV Movie" jesienią '98 r. mówiło się o kanibalizmie wobec innych pism tego wydawnictwa. O "TV Movie" przedstawiciele wydawnictwa mówili, że aspiruje do zdobycia czytelników o wyższych potrzebach, a także zasobniejszych reklamodawców. "TV Movie", jak należy się domyślać, nie osiągnęło według wydawcy zadowalających wyników. Według badań SMG/KRC za II '99 r. (wskaźnik COW) "TV Movie" miało 1,5-proc. czytelnictwo, podczas gdy inne TV guidy Bauera: 20,5 proc. - "Tele Tydzień" i 4,6 proc. - "Tele Świat". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.