Nowe aparaty Casio Exilim z funkcją Make-Up

Casio

Casio wprowadziło nowe kompaktowe aparaty fotograficzne z linii Exilim (łac. exilimius - niezwykły, ang. slim - smukły). Polska premiera odbyła się w restauracji Zen Jazz Bistro w Warszawie, gdzie imprezę poprowadziła dziennikarka Beata Sadowska.

Nowe modele Casio Exilim (EX-FS10, EX-FC100, EX-Z400, EX-Z270, EX-S12) dostępne są w kilku metalicznych kolorach. Aparaty wyposażono m.in. w funkcje: High Speed (umożliwia zrobienie 30 zdjęć na sekundę, pozwala w zwolnionym tempie dostrzec ruch niedostrzegalny przez ludzkie oko), Dynamic Photo (pozwala na fotomontaż bez użycia oprogramowania komputerowego - nagranie ruchomego obiektu i przeniesienie go na dowolne tło) i - co szczególnie spodoba się kobietom - Make-Up (bez użycia komputera można zniwelować niedoskonałości twarzy - retusz wykonuje się bezpośrednio w aparacie).

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.