Monika Lubowiecka kieruje zmienionym dodatkiem "Fakt - Kobieta"

Monika Lubowiecka została redaktor naczelną zmienionego właśnie piątkowego dodatku do "Faktu" (Axel Springer Polska) - "Fakt - Kobieta". Dotychczas była...

Monika Lubowiecka została redaktor naczelną zmienionego właśnie piątkowego dodatku do "Faktu" (Axel Springer Polska) - "Fakt - Kobieta". Dotychczas była związana z redakcją dodatku jako dziennikarz. Zastąpiła Martę Stremecką, która w Springerze przeszła do "Dziennika", gdzie została jednym z zastępców redaktora naczelnego. Zmieniony "Fakt - Kobieta" ma uatrakcyjnioną zawartość merytoryczną i odświeżony układ graficzny. Wprowadzono reportaż społeczny, rozbudowano dział kulturalny, jest więcej porad. Autorem nowej szaty graficznej dodatku jest Piotr Grzybowski, dyr. artystyczny "Faktu" i "Dziennika". Przeobrażeniu towarzyszy autopromocja na łamach "Faktu". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.