Konkurs z 500 nagrodami w nowej "Machinie"

Platforma Mediowa "Point Group" kontynuuje wsparcie dla "Machiny". Nowy numer ma kampanię telewizyjną (4fun.tv oraz Canal Plus), radiową (Roxy FM,...

Platforma Mediowa "Point Group" kontynuuje wsparcie dla "Machiny". Nowy numer ma kampanię telewizyjną (4fun.tv oraz Canal Plus), radiową (Roxy FM, Radio Bis, Wawa, Antyradio), w "Przekroju", internecie (Onet, Wirtualna Polska, Interia, Korba.pl), w salonach prasowych, w sieci kin Multikino. "Machina" obecna będzie z wystawą "Gwiazdy popkultury" zorganizowaną podczas tegorocznej edycji Nocy Reklamożerców, której jest partnerem. Za całość działań promocyjnych odpowiada wydawca. W listopadowym numerze "Machiny" ogłoszono konkurs, w którym jest do wygrania 500 nagród, w tym samochód Nissan 350 Z Roadster (cabrio) o wartości 220 tys. zł. "Machina" rozpoczęła realizowanie planu przeobrażania się w przedsięwzięcie multimedialne. Przypomnijmy, że 21 października w Radiu Bis ruszył projekt Machina Radio. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.