OgilvyOne przygotowała drugi etap kampanii DHL

Trwa druga w tym roku odsłona kampanii DHL Express (Poland) przygotowanej przez OgilvyOne. Jej celem jest podkreślenie szybkości i niezawodności...

Trwa druga w tym roku odsłona kampanii DHL Express (Poland) przygotowanej przez OgilvyOne. Jej celem jest podkreślenie szybkości i niezawodności dostaw przesyłek lotniczych. Produkty lotnicze DHL Startday i Midday Express mają gwarantować doręczenie przesyłek do Europy, Azji i USA do określonej godziny. Po wiosennej promocji usług jest to drugi etap kampanii. DHL pojawia się w radiu, na nośnikach outdoorowych i w internecie. W radiu i na outdoorze kampania ma dwie odsłony pod wspólnym hasłem "Do 9.00. Do 12.00. Nic nas nie powstrzyma". Lokalną kreację spotów radiowych oraz adaptację kampanii outdoorowej przygotował zespół kreatywny OgilvyOne pod kierunkiem Ireneusza Brody, creative group head. Kampanię w internecie zaadaptował OgilvyInteractive. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Carat Polska. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.