IQ Marketing prowadzi animacje dla budyni Dr.Oetkera

W największych sieciach handlowych na terenie całej Polski trwa promocja sprzedaży budyni Dr.Oetkera. Celem akcji jest zbudowanie wizerunku budyni Dr.Oetkera...

W największych sieciach handlowych na terenie całej Polski trwa promocja sprzedaży budyni Dr.Oetkera. Celem akcji jest zbudowanie wizerunku budyni Dr.Oetkera jako marki dostępnej i bliskiej, do codziennego spożywania. Projekt wspiera także wprowadzenie na rynek nowych opakowań. W ramach promocji przez sześć kolejnych weekendów w sieciach handlowych Auchan, Real, Geant, Carrefour, Leclerc oraz większych supermarketach odbywają się degustacje produktu, podczas których hostessy informują o sposobach jego przyrządzania. Każdy, kto zadeklaruje chęć kupienia co najmniej trzech budyni Dr.Oetkera, otrzymuje w prezencie plastikową łyżeczkę, która zmienia kolor pod wpływem temperatury. Akcja promocyjna potrwa do 19 listopada br. Za opracowanie koncepcji, kreację oraz realizację promocji odpowiedzialna jest agencja IQ Marketing. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.